ثبت شرکت و برند

ثبت شرکت و ثبت برند توسط موسسه خدمات مالی آرکاتراز مدبر

ثبت برند یا علامت تجاری چیست؟

هر شرکت تولید کننده، خدمات و هر مرکزی که به صورت قانونی فعالیت می نماید، نیاز به یک نشانه یا علامت خاصی است که بیانگر فعالیت های تجاری اش باشد. و همچنین هویت و نوع فعالیتش در ذهن مصرف کنندگان و مخاطبان تداعی نماید.

به این منظور لازم است که هر شرکت برای خود یک لوگو یا نشانه ی تجاری طراحی کرده و آن را به ثبت برساند تا توسط آن شناخته شود. به این پروسه ثبت برند گفته می شود که نیازمند سپری نمودن چند مرحله است.

اگر این مسئولیت را به موسسه آرکا تراز مدبر بسپارید، صفر تا صد کارها به بهترین شکل در حداقل زمان و با مناسب ترین هزینه انجام خواهد شد.

و شما به عنوان کارفرما لازم نیست که وقت ارزشمند خود را برای پروسه ی ثبت برند بگذارید و می توانید بدون دغدغه پس از مدتی از برند ثبت شده ی خود به عنوان یک امتیاز برای گسترش فعالیت های تجاری استفاده نمایید.

علامت تجاری منحصر به فرد شرکت شما باعث می شود تا از سایر رقیبان خود متمایز باشید و بتوانید در بازار پر رقابت امروز محصولات تولیدی خود را به مخاطبان معرفی نمایید.

مزایای ثبت شرکت و ثبت برند، لوگو و علامت تجاری چیست؟

1 با ثبت نمودن قانونی شرکت یا موسسه ی خود، به صورت رسمی و مستقل در یک صنف فعالیت خواهید داشت.

2 شرکت های ثبت شده از اعتبار بیشتری نزد جامعه برخوردار هستند.

3 با ثبت قانونی کسب و کار خود گرفتار جریمه های ناشی از تخلف و مالیات های سنگین نخواهید شد.

4 با ثبت شرکت و ثبت برند خود شما نیز یکی از شرکت کنندگان در بازار جهانی رقابت اقتصادی و تجاری خواهید بود زیرا این روش یکی از مهمترین روش ها به منظور بازاریابی و تبلیغات می باشد.

5 زمانی که برند تجاری شما ثبت گردد، خدمات قابل ارائه و یا کالاهای تولیدی شما به رسمیت شناخته می شود و متمایز از سایر خدمات و یا کالاهای مشابه خواهد بود.

موسسه آرکا تراز مدبر با برخورداری از مشاوران حقوقی وبا تجربه و متبحر راهنمای شما عزیزان در زمینه ی انجام کلیه ی مراحل ثبت برند و ثبت شرکت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس